Error Icon Důležité upozornění

Vážení rodiče
Momentálně pracujeme na přípravách tábora LDT Orlík 2018. Vzhledem k jednání ohledně areálu tábořiště Vás budeme informovat nejpozději začátkem února. Děkujeme za pochopení a držte nám palce.

Filip Kaminiecki a tým vedoucích

Letní dětský tábor Orlík navazuje na 30letou tradici původního Letního dětského tábora Dopravních podniků hlavního města Prahy.

Information Icon Tento web by vám měl poskytnout o táboře všechny důležité informace. Pokud vám zde něco chybí či máte zájem o doplňující informace, nebojte se nás kontaktovat.

Lightbulb Icon Nevíte „kam s dětmi“ o prázdninách? Pošlete je na náš letní tábor!

Víte, že pro úhradu pobytu svého dítěte na letním táboře můžete využít také poukázky Flexi Pass, Holiday Pass či Dárkový Pass?

K platbě ve formě poukázek společnosti Sodexho Pass je nutno připočítat 7 % hodnoty hrazené poukázkami, o kterou se navýší cena poukazu.

Pro více informací kontaktujte provozovatele!

10 dobrých důvodů proč poslat své děti na Letní dětský tábor Orlík

Tick Icon Máme bohaté zkušenosti! Letní tábory pořádáme již dlouhou řadu let a velká část našich vedoucích dokonce sama tábor absolvovala i v pozici dětí.

Tick Icon Nabízíme pestrý program! V horku koupání, hry ve vodě a projížďky na lodích, v chladnějším počasí různé sportovní aktivity, výlety či kino. Nejen to, ale i mnoho dalších činností máme připraveno pro účastníky našeho tábora.

Tick Icon Máme perfektní zázemí! Náš dětský tábor patří svou kapacitou spíše mezi větší, a tomu odpovídá i jeho zázemí. Více se dozvíte v charakteristice tábora.

Tick Icon Nabízíme zážitky na celý život! A to v tom nejlepším slova smyslu. Dobrodružství a zábava jsou u nás na denním pořádku.

Tick Icon Přinášíme dětem nové kamarády! Mnoho pevných přátelství vzniklo právě díky našemu táboru.

Tick Icon Kvalitní strava je u nás samozřejmost! Nespoléháme totiž na externí dodavatele a stravu si zajišťujeme prostřednictvím vlastní kuchyně.

Tick Icon Nabízíme atraktivní prostředí! Tábor je svou polohou na hranici lesa, louky a přehrady Orlík, která dává pro dětskou rekreaci velké možnosti, doslova unikátní.

Tick Icon Nic neponecháváme náhodě! Tábor připravujeme dlouhou dobu dopředu a na programu i organizaci tábora je to vidět.

Tick Icon Jsme flexibilní! Potřebujete například, aby dítě přijelo na tábor o něco později, nebo naopak odjelo dříve? Stačí se s námi domluvit. Jistě vám rádi vyhovíme.

Tick Icon Nabízíme rozumnou cenu! Víme, že opravdu dobrý letní tábor se nedá udělat zadarmo. Naším cílem při pořádání tábora však není zbohatnou. Snažíme se vám nabídnout kvalití dětský tábor za přiměřenou cenu.